Banner
Banner
Breaking News:

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Joi 12 iunie:
23,00: Brazilia — Croatia, la Sao Paulo, în Grupa A

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Vineri 13 iunie
19,00: Mexic — Camerun, la Natal, în Grupa A
22,00: Spania — Olanda, la Salvador, în Grupa B

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Sambata 14 iunie
01,00: Chile — Australia, la Cuiaba, în Grupa B
19,00: Columbia — Grecia, la Belo Horizonte, Grupa C
22,00: Uruguay — Costa Rica, la Fortaleza, Grupa D
program zile si ore campionatul mondial 2014

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Duminica 15 iunie:
01,00: Anglia — Italia, la Manaus, în Grupa D
04,00: Cote d'Ivoire — Japonia, la Recife, în Grupa C
19,00: Elvetia — Ecuador, la Brasilia, în Grupa E
22,00: Franta — Honduras, la Porto Alegre, Grupa E

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Luni 16 iunie:
01,00: Argentina — Bosnia-Hersegovina, la Rio de Janeiro, în Grupa F
19,00: Germania — Portugalia, la Salvador, în Grupa G
22,00: Iran — Nigeria, la Curitiba, în Grupa F

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Marti 17 iunie:
01,00: Ghana — SUA, la Natal, în Grupa G
19,00: Belgia — Algeria, la Belo Horizonte, în Grupa H
22,00: Brazilia — Mexic, la Fortaleza, în Grupa A

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Miercuri 18 iunie:
01,00: Rusia — Coreea de Sud, la Cuiaba, în Grupa H
19,00: Australia — Olanda, la Porto Alegre, în Grupa B
22,00: Spania — Chile, la Rio de Janeiro, în Grupa B

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Joi 19 iunie:
01,00: Camerun — Croatia, la Manaus, în Grupa A
19,00: Columbia — Cote d'Ivoire, la Brasilia, în Grupa C
22,00: Uruguay — Anglia, la Sao Paulo, în Grupa D

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Vineri 20 iunie:
01,00: Japonia — Grecia, la Natal, în Grupa C
19,00: Italia — Costa Rica, la Recife, în Grupa D
22,00: Elvetia — Franta, la Salvador, în Grupa E

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Sambata 21 iunie:
01,00: Honduras — Ecuador, la Curitiba, în Grupa E
19,00: Argentina — Iran, la Belo Horizonte, în Grupa F
22,00: Germania — Ghana, la Fortaleza, în Grupa G

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Duminica 22 iunie:
01,00: Nigeria — Bosnia-Hersegovina, la Cuiaba, în Grupa F
19,00: Belgia — Rusia, la Rio de Janeiro, Grupa H
22,00: Coreea de Sud — Algeria, la Porto Alegre, în Grupa H

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Luni 23 iunie:
01,00: SUA — Portugalia, la Manaus, în Grupa G
19,00: Australia — Spania, la Curitiba, în Grupa B
19,00: Olanda — Chile, la Sao Paulo, în Grupa B
23,00: Camerun — Brazilia, la Brasilia, în Grupa A
23,00: Croatia — Mexic, la Recife, în Grupa A

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Marti 24 iunie:
19,00: Italia — Uruguay, la Natal, în Grupa D
19,00: Costa Rica — Anglia, la Belo Horizonte, Grupa D
23,00: Japonia — Columbia, la Cuiaba, în Grupa C
23,00: Grecia — Cote d'Ivoire, la Fortaleza, în Grupa C

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Miercuri 25 iunie:
19,00: Nigeria — Argentina, la Porto Alegre, în Grupa F
19,00: Bosnia-Hersegovina — Iran, la Salvador, în Grupa F
23,00: Honduras — Elvesia, la Manaus, în Grupa E
23,00: Ecuador — Franta, la Rio de Janeiro, în Grupa Ea

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 Joi 26 iunie:
19,00: SUA — Germania, la Recife, în Grupa G
19,00: Portugalia — Ghana, la Brasilia, în Grupa G
23,00: Coreea de Sud — Belgia, la Sao Paulo, în Grupa H
23,00: Algeria — Rusia, la Curitiba, în Grupa H

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 OPTIMILE DE FINALA

Sambata 28 iunie:
19,00: locul 1 grupa A — locul 2 grupa B, la Belo Horizonte (meciul 49)
23,00: locul 1 grupa C — locul 2 grupa D, la Rio de Janeiro (meciul 50)

Duminica 29 iunie:
19,00: locul 1 grupa B — locul 2 grupa A, la Fortaleza (meciul 51)
23,00: locul 1 grupa D — locul 2 grupa C, la Recife (meciul 52)

Luni 30 iunie:
19,00: locul 1 grupa E — locul 2 grupa F, la Brasilia (meciul 53)
23,00: locul 1 grupa G — locul 2 grupa H, la Porto Alegre (meciul 54)

Marti 1 iulie:
19,00: locul 1 grupa F — locul 2 grupa E, la Sao Paulo (meciul 55)
23,00: locul 1 grupa H — locul 2 grupa G, la Salvador (meciul 56)

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 SFERTURILE DE FINALA

Vineri 4 iulie:
19,00: castigatoare meci 53 — castigatoare meci 54, la Rio de Janeiro (meciul 57)
23,00: castigatoare meci 49 — castigatoare meci 50, la la Fortaleza (meciul 58)

Sambata 5 iulie:
19,00: castigatoare meci 55 — castigatoare meci 56, la Brasilia (meciul 59)
23,00: castigatoare meci 51 — castigatoare meci 52, la la Salvador (meciul 60)

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 SEMIFINALE

Marti 8 iulie
23,00: castigatoare meci 57 — castigatoare meci 58, la Belo Horizonte (meciul 61)

Miercuri 9 iulie:
23,00: castigatoare meci 59 — castigatoare meci 60, la la Sao Paulo (meciul 62)

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 FINALA MICA

Sambata 12 iulie:
23,00: învinsa meci 61 — învinsa meci 62, la la Brasilia (meciul 63)

PROGRAMUL PE ZILE si ORE meciuri CM 2014 FINALA

Duminica 13 iulie
22,00: castigatoare meci 61 — castigatoare meci 62, la Rio de Janeiro (meciul 64)

Has no content to show!

Error: Any articles to show

Error: Any articles to show

Media

Error: Any articles to show

Error: Any articles to show

Error: Any articles to show

Info utile

- Taxi PIC - 941
- Taxi OK - 943
- Taxi Actual - 942
- Taxi Senator - 944
- Taxi Dinamic – 222.600

Judecatoria Pitesti
Adresa: Bulevardul Eroilor, nr. 3-5
Tel: (0248) - 224 018
Fax: (0248) - 210 102

E-mail:jud-pitesti@just.ro

Institutia Prefectului Judetului Arges
Tel: 0248492116
- Prefect - Gheorghe Davidescu
Inscrieri miercuri - 6.00 -8.30
Ora de incepere 9.00
- Subprefect - Ion Cirstoiu
Inscrieri marti - 6.00 -8.30
Ora de incepere - 9.00
- Subprefect - Adrian Lazar
Inscrieri joi - 6.00 -8.30
Ora de incepere - 9.00

Primaria Municipiului Pitesti

Luni – Miercuri: 08.00 – 16.30
pauză masă 12.30 - 13.00

Joi: 08.00 – 18.30
pauză masă 12.30 - 13.00

Vineri: 08.00 – 13.00

Program de lucru cu publicul al compartimentelor de specialitate
Marţi: 08.00 – 12.00
Joi: 14.00 – 18.30

Tel: 0248220088
- Primarul Tudor Pendiuc
joi, ora 7.00
- Viceprimarul Liliana Gagiu
marti, ora 9.00
- Viceprimarul Cornel Ionica
miercuri, ora 9.00
- Secretar Iosiv Cerbureanu
luni, ora 11.00

Politia Comunitara Pitesti
- Luni - orele 10.00 - 12.00
- Joi - orele 11.00 - 13.00 si 17.00 - 19.00
- Vineri - orele 10.00 - 12.00

ITM Arges
- Director Iulian Nicolae
luni - orele 10.00 - 12.00

Consiliul Judetean Arges
Tel: 0248210056

Consiliul Local Pitesti
Tel: 0248220088

Directia Apelor Arges-Vedea Pitesti
Tel: 0248218250

Directia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Arges
Tel: 0248222245

Directia de Sanatate Publica Arges
Tel: 0248220425

Directia Fitosanitara Arges
Tel: 0248635791

Directia Generala a Finantelor Publice Arges
Tel: 0248210400

Directia Generala pentru Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges
Tel: 0248222578

Directia Judeteana de Statistica Arges
Tel: 0248217211

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Arges
Tel: 0248220833

Directia Judeteana pentru Sport Arges
Tel: 0248213443

Directia Judeteana pentru Tineret Arges
Tel: 0248221920

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Arges
Tel: 0248219168

Directia Pentru Dialog, Familie si Solidaritate Sociala Arges
Tel: 0248494962

Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Arges
Tel: 0248211199

Directia Silvica Arges
Tel: 0248213434

Garda Nationala de Mediu, Comisariatul Judetean Arges
Tel: 0248213049

Regia Autonoma pentru Activitati Nucleare
Tel: 0248213400

Inspectoratul de Concurenta Arges
Tel: 0248219408

Biroul de Evidenta Populatiei
Tel: 0248210359

Biroul de Pasapoarte
Tel: 0248210360

Inspectoratul de Politie al Judetului Arges - Dispecerat Politia Rutiera
Tel: 0248223033

Politie Pitesti - Sectia nr. 1
Tel: 0248607000

Politie Pitesti - Sectia nr. 2
Tel: 0248607000

Politie Pitesti - Sectia nr. 3

Tel: 0248607000

Politie Pitesti - Sectia nr. 4
Tel: 0248607000

Comandamentul de Jandarmi Arges
Tel: 956

Grupul de Pompieri Capitan Puica Nicolae din Pitesti
Tel: 0248217400

Curtea de Apel Pitesti
Tel: 0248219374

Judecatoria din Pitesti

Tel: 0248624138

Parchetul de pe langa Curtea de Apel Pitesti
Tel: 0248623099

Parchetul de pe langa Tribunalul Arges
Tel: 0248222990

Tribunalul Arges
Tel: 0248216599

Tribunalul Comercial Arges
Tel: 0248610303

Arhivele Statului
Tel: 0248253144

Autogara Nord
Tel: 0248282201

Autogara Sud
Tel: 0248217749

Casa de Cultura a Studentilor - Pitesti
Tel: 0248216882

Asociatia Romana Antidrog - Arges
Tel: 0248217800

Sucursala de Distributie Energie Electrica Pitesti
Tel: 0248205883

Ag. Jud. pentru Ocuparea Fortei de Munca Arges
Tel: 0248222415

RDS Pitesti
Tel: 0348400444

Biblioteca Judeteana Arges
Tel: 0248223030

Muzeul Judetean Arges
Tel: 0248252042

Teatrul Al. Davila
Tel: 0248216647

Teatrul Aschiuta Pitesti
Tel: 0248636303

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Arges
Tel: 0248219080

Filarmonica Pitesti
Tel: 0248220111

Cinematograf Modern
Tel: 0248625206

Cinematograful Bucuresti
Tel: 0248219957

Cinematograful Lumina
Tel: 0248625068

Casa Judeteana de Pensii Arges
Tel: 0248222394

Centrul de Plasament Scolari Pitesti
Tel: 0248273250

Centrul de Plasament Special Pitesti
Tel: 0248271557

Avocatul Poporului
Tel: 0248 211 101

tttt